- VICTORINOX

Цена
€14 83 / 29 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Домакинска ножица Victorinox 19 см.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | неръждаема стомана |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип нож | Универсален нож |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Дължина на острието (cm) | 9.5 |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип острие | Право |
| Устойчиво на съдомиялна | Не |
| Обща дължина (cm) | 19 |
| Тегло (g) | 70 |
| Твърдост (HRC) | 56 |
| Кован | Не |
| Брой части в комплекта (count) | 1 |
| С блок / стойка | Не |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 0.00кг |
Домакинска ножица Victorinox, 19 см
Открийте легендарната швейцарска прецизност на Victorinox в универсална домакинска ножица. С обща дължина 19 см и остриета от неръждаема стомана, тя се справя лесно с рязане на хартия, картон, билки и отваряне на опаковки.
Ключови Предимства
- Швейцарско качество — Произведено от Victorinox, известен с прецизност и издръжливост от 1884 г.
- Многофункционалност — Подходяща за кухнята, офиса и домакински задачи.
- Удобен захват — Ергономичните пластмасови дръжки намаляват умората на ръката при продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Обща дължина | 19 см |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип острие | Право |
Какво има в кутията
- Домакинска ножица Victorinox, 19 см
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




